Par mums

„Expo Cafe” piedāvā pilna servisa banketa galdu klāšanu – mūsu komanda profesionāli noorganizēs, noformēs un apkalpos jebkuras Jūsu svinības vai korporatīvos pasākumus. Tā var būt dzimšanas dienas balle vai lepnas kāzas, kafijas pauze vai korporatīvie pasākumi. Mēs arī lepojamies ar uzkrāto ilggadējo pieredzi izbraukumu ēdināšanā un tirdzniecībā dažāda veida pasākumos – festivālos, koncertos u. c.

Mūsu komanda šefpavāra vadībā izstrādās Jūsu vēlmēm, vajadzībām un budžetam atbilstošu ēdienkarti, piedāvās Jūsu izvēlei svētku torti ar logotipu vai fotoattēlu , oriģināli un mākslinieciski noformēs svētku galdu un telpas. Īstenosim Jūsu vispārdrošākās idejas! Mūsu panākumu atslēga ir augstas kvalitātes pakalpojumi par samērīgām cenām.

„Expo Cafe” nodrošinās visu nepieciešamo aprīkojumu pasākuma veiksmīgai norisei (traukus, galdautus, mēbeles, iekārtas ēdienu pagatavošanai uz vietas, teltis u. c.), kā arī galdu novākšanu pēc svinībām. Esat laipni aicināti pie mums izīrēt inventāru savām svinībām vai citiem lielākiem pasākumiem.

Mēs piedāvājam lielisku iespēju rīkot banketu „Expo Cafe” mājīgajā kafejnīcā un arī Starptautiskā izstāžu centra Ķīpsalā trīs konferenču zālēs (ietilpība 80–500 cilvēki) un divās Izstāžu centra hallēs, kas piemērotas lieliem banketiem.  

mūs atrast?

 

 

Atrodamies šeit

 

Ķīpsalas iela 8, Rīga, LV1048

no centra līdz pieturai "Preses nams":
trolejbusi 5, 9, 12, 25
autobusi 13, 30, 37, 41, 53, 57
mikroautobusi 236, 237, 241
nakts autobuss N4

no Abrenes ielas līdz pieturām "Rīgas Tehniskā universitāte" vai "Kaiju iela"
autobuss 57

virzienā uz centru līdz pieturai "Preses nams":
trolejbusi 5, 12, 25
autobusi 13, 30, 37, 41, 53, 57
mikroautobusi 236, 237, 241
nakts autobuss N4